Është e lehtë dhe të shpejtë të nënshkruajë deri në bookmakers 1xbet. Fillestar do të ketë vështirësi vizituar faqen për herë të parë.

1Regjistrimi xbet

për t'u regjistruar, ju mund të zgjidhni një nga tre mënyra:

  • regjistroheni me numrin tuaj të telefonit;
  • regjistroheni me e-mail tuaj;
  • regjistrohen në llogarinë tuaj të rrjetit social;
  • Sign up me numrin e telefonit tuaj ose një llogari rrjeti social është padyshim mënyra më e thjeshtë. Ju mund të regjistroheni në minuta me një nga këto metoda.

Bonus mirëseardhje
Kopjoni!

Duke u regjistruar me një telefon, lojtarët japin numrin e telefonit dhe të zgjedhin monedhën për llogarinë tuaj. Të marrë një konfirmim dhe fjalëkalimin e regjistrimit në sekonda.

1x Regjistrimi – Ligjore në Portugali

Regjistrimi nëpërmjet llogarive rrjeteve sociale është më i shpejtë. Ju vetëm duhet të aktivizoni të dhënat tuaja personale me profilin tuaj në rrjetet shoqërore dhe veprimet e tyre në këtë faqe interneti janë të gatshëm 1xbet. Nuk është vetëm një kusht për t'u regjistruar: lojtarët duhet të jenë të 18 vjet ose më shumë.


Kod promovues: 1x_171442
shpërblim: %200

Ne nuk e rekomandojmë që ju të krijoni një llogari tjetër ose regjistrohuni për emrin e një personi tjetër. Nëse punonjësit tanë të identifikuar se ju jeni të shtrirë, ju nuk mund të tërheqë paratë tuaja. Është e rëndësishme për të dërguar një foto të pasaportës tuaj për të tërhequr fitimet tuaja.

Kodi kupon 1xBet 130 €

Regjistrohu me email adresën tuaj është pak më ngadalë. Pas të plotësojë formularin në faqen e internetit të qytetit, ju do të merrni një email që përmban një lidhje. Ndiqni këtë link dhe ju do të konfirmoni regjistrimin tuaj. Pas konfirmimit të regjistrimit, ju menjëherë mund të fillojnë të luajnë.

qartë, para se të fillojnë të luajnë, ju duhet të bëni depozitimin e parë. Ju mund ta bëni atë në çdo mënyrë që ju përshtatet: WebMoney, Neteller, Scrill, Qiwi-Portofoli, yandexmoney, Liqpay, nga Alfa Bank, vizë, MasterCard, ose të përdorni operatorin mobil

Paratë menjëherë do të shfaqet në llogarinë tuaj. Nëse ju doni të tërhequr paratë, ju duhet të kërkoni parë.

Lidhje në faqen zyrtare punon 1xBET

1xBet Portugal

Për të parandaluar këtë faqe interneti nga të qenit të bllokuar nga gjykatat e vendeve të botës që kanë të njëjtin sistem rregullator Portugal me tarifat dhe kufizimet, 1xbet fund ndryshon URL e faqen tuaj te internetit. në përgjithësi, domain emra gjithmonë fillojnë me “1x ….” dhe zgjerimi është “.xyz”. Por kjo mund të ndryshojë.

kohët e fundit, kemi pasur qasje në 1xyed.xyz ose 1xuva.xyz.

Nuk ka nevojë për t'u shqetësuar, sepse kur ju jeni të regjistruar, ju do të merrni një lidhje të re përmes e-mail ose sms. Por së pari ju duhet të keni lidhjen e duhur. për këtë, është e rëndësishme që të bëhet një partner i bookmakers ruse. Pra, ata kanë përditësuar lidhjen përmes sistemit të transferimit I instaluar. prandaj, nëse një e problemit teknik, lidhja në 1xbet unë instaluar do të drejtpërdrejtë me ju për adresën e saktë të versionit portugez, në qoftë se ju doni.

1Regjistrimi xbet

Ju do të keni qasje në kuotat e larta, Depozitat direkte dhe tërheqjet, sportive të huaja, shpërblimet dhe promovime gjatë ndeshjeve, koncerte, kombinime, Piketat e larta, …

Mos u habitni, gjatë regjistrimit tuaj, ju nuk keni nevojë për të provuar identitetin e tyre apo edhe të jepni email tuaj. Kjo faqe ka krijuar një sistem të regjistrimit 1 click, ku ju merrni një numër të faturimit (që duhet të ruhen) me një fjalëkalim dhe ju jeni gati. Ju mund të regjistroheni email-it tuaj, informacion dhe numrin e telefonit të kontaktoni, në qoftë se ju doni.

Në fazën e dytë, ju mund të kaloni hapin e regjistrimit email. prandaj, Unë ju këshilloj që të zgjidhni për të regjistruar email-it tuaj nga e para, për shkak se ajo është më e lehtë për të kujtuar dhe numrin e llogarisë tuaj do të dërgohet tek ju atje.

Ju pastaj mund të bëjë një depozitë, dhe në këtë pikë nuk mund të ofrojë opsione më shumë se ato të ofruara nga 1xbet. Shih artikullin në figurën “Si për të paguar në 1xbet”. Ju do të shihni se unë kam marrë përsipër 3000 € Të ardhurat pa probleme: D

Kodi kupon 1xBet 130 €

Sigurisht në disa pika ju do të duhet të sigurojë një kopje të dokumentit tuaj të identitetit dhe kjo është shumë e lehtë për të bërë përmes ndërfaqes internetit. Nuk ka nevojë të prisni për të marrë një kod validation shtëpi, vetëm një faturë prej telefonit ose internetit celular faturën tuaj.

Unë ju këshilloj që të regjistrohen me identitetin e tyre të vërtetë, Ky është një avantazh i madh i këtij bastavënës. vërtet, Është 1xbet i cili po lufton për të mos u bllokuar nga autoritetet dhe site pranon, pavarësisht nga kombësia, Dhe e gjithë kjo pa kufizim në zgjedhjen e lojrave apo sporteve ku mund tani apostar.Abra: veprat zyrtare Lidhje 1xbet …

bONUS 1XBET

Bonusi varion 1xbet. Të gjithë përdoruesit e rinj të marrin një rimbursim të 10% Pas depozitimit të parë. Nga koha në kohë, Lojtarët mund të marrin bonuse shtesë për baste të fituara, që përbëhet nga më shumë se tre ngjarjeve. Ne gjithashtu kemi një fushatë “kartëvizitë”. nëpërmjet saj, Lojtarët e rastësishme mund të bëjë baste falas. Të gjithë lojtarët në kazino dhe poker dhomë gjithashtu të marrin shpërblime.

MBËSHTETJA NË 1XBET

1xBet Bonus 130 €

Ka gjashtë email të ndryshme që mund të depozitohen nga lojtarët dhe sugjerime. Nëse keni nevojë për të zgjidhur një problem të shpejtë, ju mund të telefononi një numër telefoni ose të komunikojnë me operatorin tonë përmes online chat.